На Росії масово протестували проти недопуску до виборів незалежних кандидатів

У Москві пройшов узгоджений мітинг "За допуск на вибори", організований Лібертаріанською партією
 

Акція була заявлена ​​як протест проти недопуску незалежних кандидатів на вибори до Мосміськдуми, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Новую газету".

Мітинг почався о 14:00 і тривав близько двох годин.

За підрахунками "Білого лічильника", на проспект Сахарова вийшли понад 22 тисяч осіб. Поліція не повідомляла підсумкових даних, проте під час акції звітувала про 12 тисяч учасників.

 

Біля входу на акцію затримали кількох людей. Журналісти moloko plus повідомили про чотирьох затриманих, "ОВД-Инфо" також - про затримання чоловіка, який зайшов за огорожу.

Із заявами в ході акції виступили як самі незареєстровані кандидати, в тому числі Костянтин Янкаускас, Дмитро Гудков і Любов Соболь, а також опозиційні політики, які їх підтримують.

Під час свого виступу політик Олексій Навальний запропонував провести наступний мітинг у суботу, 27 липня, біля будівлі московської мерії, в разі якщо незалежним кандидатам остаточно відмовлять в реєстрації навіть після всіх оскаржень. Його підтримали й інші виступаючі.

Нагадаємо, окружні виборчі комісії відмовили в реєстрації на виборах до Мосміськдуми Іллі Яшину, Любові Соболь, Івану Жданову, Дмитру Гудкову, Юлії Галяміній та іншим незалежним кандидатам з команди Олексія Навального, Дмитра Гудкова і від "Яблука".

Кандидати мають намір оскаржити це рішення: вони подаватимуть апеляції до Мосміськвиборчкому, а потім до ЦВК.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook