ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Місяці знайшли величезні запаси води

Американські вчені вияснили, що на всій поверхні Місяця є поширена вода

Depo.Світ
25 лютого 2018 00:03
ФОТО: depo.ua

Такі висновки оприлюднили вчені з Інституту космічних досліджень у Боулдері, повідомляє УНІАН з посиланням на NASA, передає Depo.ua.

Вона не обмежується лише полярними регіонами. Це може допомогти людям колонізувати Місяць.

До таких висновків вчені дійшли, проаналізувавши дані двох орбітальних зондів. Там вважають, що ці результати допоможуть зрозуміти, чи реально використовувати воду на Місяці як ресурс. Якщо вона легкодоступна, то колонізатори можуть брати її як питну, а також виділяти з неї кисень.

"Як з'ясувалося, неважливо, в який час доби і на яку ділянку Місяця ми дивимося, сигнатура води завжди присутня, вода прикріплена до поверхні земного супутника, і її наявність не залежить від складу місячної породи", – пояснив співавтор дослідження Джошуа Бандфілд.

Результати дослідження вчених з Боулдера суперечать раніше отриманими даними, що вода перебуває в основному на полярних широтах Місяця, а її сигнатура слабшає протягом місячного дня (29,5 земних діб).

Нагадаємо, 23 листопада 2017 року повідомлялося, що у NASA активно проводять випробування і підготовку місії Orion на місяць.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ