На місцевих виборах в Італії домінує антимігрантська партія "Ліга"

Італійська правляча коаліція, очолювана анти імміграційною партією "Ліга", у неділю здобула перемоги на місцевих виборах у кількох регіонах, які тривалий час підтримували лівих

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на AFP.

Кандидати від правих партій отримали контроль над тосканськими містами Піза, Масса і Сієна, перемігши конкурентів від лівих партій, підтриманих колишньою правлячою Демократичною партією.

Демократи продовжують втрачати контроль над регіонами слідом за поразкою на загальнонаціональних виборах у березні, де вони отримали лише 23% голосів.

Ліві також втратили північне місто Імола, де за них голосували останні 73 роки. Там переміг кандидат від популістського "Руху 5 зірок", який є партнером "Ліги" по коаліції.

Незважаючи на створену коаліцію, "Ліга" пішла на місцеві вибори як частина правого блоку, до якого також входять партія колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італія" та невелика права партія "Брати Італії".

Права коаліція, яка мала лише три міста перед місцевими виборами, тепер контролюватиме 11 міст, а ліві, які мали 17 муніципалітетів, зуміли зберегти контроль лише в п'яти.

Активність виборців була низькою, в неділю проголосували трохи більше 46%, тоді як у першому турі 10 червня на дільниці прийшли 60% виборців.

Нагадаємо, 26 червня ультраправий уряд Італії наказав гуманітарним кораблям не надавати допомогу суднам із мігрантами та біженцями у Середземному морі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна