ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На авіасалоні "Ле Бурже" Україна представляє Ан-132Д без російських комплектуючих

Сьогодні відкривається 52-й Міжнародний паризький авіасалон, який також називають "Ле Бурже" за назвою містечка під Парижем та його аеропорту

Depo.Світ
19 червня 2017 13:45
ФОТО: depo.ua

Найбільше авіашоу світу цього року представляє 130 літаків і вертольотів. У льотній програмі візьмуть участь 36 зразків техніки з семи країн, повідомляє Depo.ua.

Україна представить у Ле Бурже свій новий середньомагістральний вантажний літак Ан-132Д державного холдингу "Антонов", виготовлений без російських комплектуючих. Як відомо, його перший демонстраційний політ відбувся в березні 2017 року.

По одному літаку малої авіації піднімуть у повітря Японія й Туреччина, два літаки представить Німеччина. Бразильська Embraer покаже в польоті один із своїх регіональних та один із військових літаків. Шість польотів здійснить американська техніка, Франція – 23 польоти.

Найочікуванішою частиною програми вважаються польоти світових аерокосмічних лідерів – Airbus та Boeing. Французький виробник підніме в повітря середньомагістральний літак нового покоління А321 Neo та новітнього представника далекомагістрального сімейства А350 – лайнер А350-1000. Обидві літаки ще не поставляються авіакомпаніям. Boeing покаже в польоті свій новітній середньомагістральний літак В737 Мах 9.

Також Boeing і Airbus представлять в статичній і льотній програмі військові літаки та вертольоти.

Російський держхолдинг "Об'єднана авіабудівна корпорація" (ОАК) покаже тільки макети своєї цивільної лінійки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ