ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

МЗС Німеччини оприлюднило стратегію "миру і стабільності в Україні"

Міністерство закордонних справ Німеччини оприлюднило стратегію з п'яти ключових пунктів, які мають допомогти у досягненні мети німецького уряду – миру і стабільності в Україні

Depo.Світ
30 листопада 2018 19:47
ФОТО: depo.ua

Текст стратегії розміщено на сайті відомства, повідомляє Depo.ua.

"Після того як Росія незаконно анексувала Крим та підтримала сепаратистів на Сході, в Україні було вбито понад 10 тисяч людей. Глибокий конфлікт у безпосередній близькості до Європи також є серйозним ризиком для безпеки Німеччини" - зазначає МЗС Німеччини.

Стратегія включає себе п'ять пунктів, першим з яких є необхідність імплементації мінських домовленостей.

Також в уряді Німеччини наголошують на тому, що не збираються толерувати порушення міжнародного права, зокрема, у контексті анексії Криму.

"Для Німеччини ясно: неправомірне діяння не може створити нову, юридично дійсну державу. Федеральний уряд рішуче налаштований на територіальну цілісність України" - йдеться у тексті стратегії.

Третім пунктом стратегії зазначена необхідність зміцнення та захисту спостерігачів ОБСЄ.

Також в німецькому уряді наголошують на потребі оцінки розміщення миротворчої місії ООН на Донбасі.

"Німеччина продовжуватиме підтримувати дискусії щодо створення місії ООН з цілеспрямованим мандатом" - йдеться у тексті стратегії.

П'ятим пунктом йде підтримка реформ в Україні.

"З метою досягнення миру і стабільності в Україні Німеччина підтримує її комплексним планом дій. Йдеться не просто про допомогу українській економіці. Німеччина особливо підтримує прагнення українців до розмаїтого і відкритого суспільства. Також уряд підтримує модернізацію управління та децентралізацію в Україні" - зазначається у стратегії.

Нагадаємо, у Меркель пропонують ЄС і США блокувати російські кораблі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ