Мугабе, який хоче померти в Зімбабве, гарантували імунітет, - ЗМІ

Відставний президент Зімбабве Роберт Мугабе отримає дипломатичний імунітет

Depo.Світ
23 листопада 2017 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це з посланням на власні джерела в уряді країни повідомляє The Independent, передає Depo.ua.

Так, Мугабе гарантують свободу кримінального переслідування. До цього він начебто заявив учасникам переговорів, що хоче померти в Зімбабве і не планує жити у вигнанні.

"Це було дуже емоційно для нього, і сильно сказано. Для нього було дуже важливо, щоб йому гарантували безпеку перебування в країні. Хоча це не завадить йому виїхати за кордон, якщо він захоче або повинен буде", - сказав чиновник.

Нагадаємо, що колишній віце-президент Зімбабве Еммерсон Мнангагва завтра прийме присягу президента після того, як 21 листопада парламент Зімбабве почав процедуру імпічменту Мугабе і той вирішив сам піти у відставку.

Довідка: 15 листопада армія захопила центральну телерадіокомпанію Зімбабве, заявила, що 93-річний президент Роберт Мугабе у безпеці, а військові націлені на "злочинців навколо нього", які привели народ до "економічного відчаю". У столиці країни прогриміли три вибухи. Пізніше Мугабе взяли під варту.

18 листопада сотні тисяч людей вийшли на вулиці столиці Зімбабве Хараре, радіючи поваленню Мугабе. Йому дали час на добровільне складання повноважень. Тоді ж президент провів мирну зустріч з генералами і потиснув їм руки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ