Московський суд арештував посіпаку "Гобліна", якого Україна розшукує за держзраду

Басманний суд Москви відправив під арешт "заступника голови Ради міністрів Криму" Віталія Нахлупіна, якого звинувачують у корупції

Про це повідомляє Depo.ua з посиланянм на "Интерфакс".

"Суд вважає клопотання органів слідства обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню. Суд постановив: Обрати щодо Нахлупіна міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на термін до 17 грудня 2018 року", - заявила суддя.

Суд погодився з доказами слідства про те, що Нахлупіна необхідно ізолювати від суспільства, оскільки у кримінальній справі має бути великий обсяг роботи, збір доказів, в тому числі допити свідків, які перебували в посадовий чи іншій залежності від чиновника.

Нахлупін просив суд обрати йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту хоча б на два тижні.

"Я зараз перебуваю в складній життєвій ситуації. Моя остання дитина (з шести - ред.), у неї досить важке захворювання, яке потребує діагностування і спостереження. Мені потрібно всього два тижні", - сказав обвинувачений, звертаючись до суду.

Нахлупін наголосив, що ховатися він також не має наміру і не може, оскільки оголошений у розшук Україною за звинуваченням у державній зраді.

Свою вину в отриманні хабарів він не визнає.

Як пояснив в суді слідчий, кримський "віце-прем'єр" звинувачується в систематичному отриманні хабарів, проте суму не назвав.

Нагадаємо, 17 жовтня стало відомо, що в Москві російські правоохоронці затримали "заступника глави" Криму Сергія Аксьонова Віталія Нахлупіна. Він відповідав за реалізацію федеральної цільової програми щодо будівництва доріг.

Прокуратура АР Крим буде вимагати екстрадиції затриманого у Москві колишнього депутата Верховної Ради Криму Віталія Нахлупіна.

Як відомо, прокуратура Криму за результатами проведеного спеціального досудового розслідування у грудні 2016 року направила до суду обвинувальний акт стосовно Нахлупіна, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 кримінального кодексу (державна зрада).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна