ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молдовська опозиція пікетує парламент з низкою вимог

У четвер під стінами молдовського парламенту опозиція протестувала з вимогою визнати вибори мера Кишинева та низкою інших вимог

Depo.Світ
19 липня 2018 15:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на NewsMaker.

Повідомляється, що опозиціонери вимагали у депутатів виконати вимоги минулих протестів: визнати дійсними результати виборів мера Кишинева, покарати суддів, які не затвердили мандат обраного мера Андрія Нестасе та скасувати змішану виборчу систему.

Під стінами парламенту протестував національний рух спротиву "Зупинимо диктатора зараз", який об'єднав опозиційні партії "Дія і солідарність", "Платформа Гідність і правда" і Ліберально-демократичну партію. Присутні скандували "Геть мафію", "Нестасе мер", "Геть змішане голосування" і закликали спікера парламенту Андріана Канду вийти поговорити з людьми.

"Наша мета – змусити владу виконати вимоги резолюції, прийнятої на народних зборах 1 липня, і резолюції Європейського парламенту щодо визнання результатів виборів мера, скасування змішаної системи виборів і повернення мільярда", – заявив перед будівлею парламенту лідер Андрій Нестасе.

Спікер парламенту виходити до протестуючих відмовився і зазначив, що змішану систему голосування парламент скасовувати не збирається.

"Наступні вибори пройдуть за змішаною системою. Нехай готуються, шукають хороших кандидатів в округах і беруть участь у виборах, і не втрачають час", – заявив Канду.

Нагадаємо, 19 червня суд Кишинева визнав недійсними результати виборів мера молдовської столиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ