ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Молдова і Британія - на межі скандалу через придністровських гостей

Молдова і Велика Британія опинилися на межі дипломатичного скандалу через візит до Лондона глави невизнаного Придністров'я Вадима Красносельського, якого прийняли у британському МЗС

Depo.Світ
19 червня 2017 09:34
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua з посиланням на молдовське видання Newsmaker, минулого тижня делегація придністровських чиновників на чолі з главою невизнаної республіки відвідала Британію, а Красносельський навіть виступив в Оксфорді з лекцією про "історико-правові основи державності ПМР" та зустрівся з російським послом в Лондоні Олександром Яковенком.

При цьому видання зазначає, що Кишинів просив Лондон не приймати придністровських чиновників на офіційному рівні, але останній до цього прохання не прислухався.

У зв'язку з цим Молдова має намір доручити своєму перевірити інформацію про візит чиновників Придністров'я в Лондон та з'ясувати, чому було грубо порушено міжнародне право.

Згодом у посольстві Британії в Молдові пояснили, що візит представників Придністров'я до Лондона був "не офіційним, а приватним".

У посольстві підкреслили, що позиція Британії з приводу невизнаного Придністров'я залишається незмінною.

"Ми, як і раніше, підтримуємо всеосяжне мирне врегулювання придністровського конфлікту, засноване на суверенітеті і територіальній цілісності Молдови із спеціальним статусом для Придністров'я… Будь-яке припущення, що позиція Сполученого Королівства могла змінитися або, що ми визнаємо Придністров'я, некоректне", - йдеться в заяві дипмісії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ