ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молдова даватиме "зелений коридор" в Європу автомобілям з невизнаного Придністров'я

Вчора, 24 квітня, у Бендерах відбулася церемонія підписання протокольного рішення Про участь транспортних засобів з Придністров'я, які не здійснюють комерційну діяльність, в міжнародному дорожньому русі

Depo.Світ
25 квітня 2018 17:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням прес-службу так званого "МЗС Придністров'я".

Згідно з досягнутою домовленістю, транспортні засоби з Придністров'я, які не здійснюють комерційну діяльність, братимуть участь в міжнародному русі при наявності номерних знаків і свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу узгодженого зразка. Дані номерні знаки і документи будуть видаватися в Пунктах реєстрації транспортних засобів (ПРТЗ) в Тирасполі і Рибниці.

У ПРТЗ експерти Придністров'я та Республіки Молдова за заявою власників автомобілів спільно здійснюватимуть перевірку транспортних засобів та їх реєстрацію, а також видавати номерні знаки та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, з використанням яких придністровські автовласники зможуть пересуватися за кордоном.

Республіка Молдова офіційно поінформує Генерального секретаря ООН про зазначені зразках свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу і реєстраційного номерного знака, що видаються відповідно до цього Протокольним рішенням, які будуть дійсні для використання в міжнародному дорожньому русі.

Протягом січня-квітня поточного року відбулося понад 20 зустрічей в Кишиневі і Тирасполі, в ході яких сторонам вдалося узгодити взаємоприйнятний і орієнтований на інтереси автовласників механізм участі придністровських транспортних засобів в міжнародному дорожньому русі. Таким чином, невизнане Придністров'я і Республіка Молдова виконали відповідні положення протоколів за підсумками засідань Постійної наради в Берліні 2-3 червня 2016 року і Відні 27-28 листопада 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ