UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міжнародні спостерігачі задоволені виборами до Ради

Голосування під час парламентських виборів в Україні відбулося належним чином, в окремих випадках були зафіксовані порушення

Про це заявив почесний голова місії Ллойд Аксуорті під час презентації результатів спостереження Канадської Місії CANADEM 2019, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Виборчі комісії впорались належним чином зі своїми завданнями. Ми це бачили, коли відвідували виборчі дільниці, люди підходили зі скаргами і комісії відповідають на всі побоювання та скарги. Крім того, ми спостерігали ефективну координацію з правоохоронними органами. Ми думаємо, що голосування під час виборів відбулось впорядковано і, хоча були деякі порушення, загалом це не вплинуло на результати голосування", - зазначив Аксуорті.

Так, в окремих випадках порушення стосувались підкупу виборців, наявність кандидатів-клонів та локальне зловживання адмінресурсами.

Ллойд Аксуорті також відзначив, що в день голосування "всі процедури і процеси були належними", а вибори були "чесними та відповідними".

Нагадаємо, ЦВК вже опрацювала 62% електронних протоколів.

Відомо, що "Слуга народу" отримає однопартійну більшість в Раді.

Читайте також: Вибори в Раду: Що відбувається (ХРОНІКА)

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook