Міністр США, якого підозрюють у тиску на Україну, подав у відставку

Міністр енергетики США Рік Перрі повідомив американському президенту Дональду Трампу про намір подати у відставку незабаром

Міністр США, якого підозрюють у тиску на…

Спочатку про це повідомив Bloomberg з посиланням на два джерела, а потім підтвердив і Трамп, передає Depo.ua з посилання на The Hill.

Як даними агентства, точні терміни відставки Перрі невідомі. Офіційний представник Міністерства енергетики відмовилася коментувати цю інформацію.

Пізніше Трамп, відкриваючи фабрику Louis Vuitton у штаті Техас, підтвердив відставку Перрі.

"Ми з Ріком розмовляли впродовж шести місяців. Насправді я думав, що він може піти трохи раніше. Але у нього дуже великі плани. Він буде дуже успішним. У нас уже є його наступник, ми скоро оголосимо про це", – сказав Трамп.

Нагадаємо, міністр енергетики США Рік Перрі зізнався, що говорив за дорученням президента країни Дональда Трампа з його особистим адвокатом Руді Джуліані про корупційну ситуацію в Україні.

Три комітети палати представників конгресу США зобов'язали міністра енергетики США Ріка Перрі надати документи, що стосуються розслідування справи імпічменту Дональда Трампа.

За даними джерел, міністр енергетики США Рік Перрі мав зустрітися з українськими офіційними особами на тлі посиленого контролю за його зв'язками за кордоном.

Раніше ЗМІ повідомляли, що міністр енергетики США Рік Перрі підштовхував новий уряд України до змін у державній нафтогазовій компанії.

Однак американський міністр цю інформацію заперечує. 

Довідка: 25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Відповідно до неї, Зеленський заявляв, що генпрокурор – 100% його людина, а Євросоюз мало допомагає Україні.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа із Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Після цього стало відомо, що спікер палати представників Ненсі Пелосі планує оголосити початок процедури імпічменту американського президента Дональда Трампа.

У Європейському союзі різко відреагували на критику президента США Дональда Трампа та українського лідера Володимира Зеленського щодо недостатньої допомоги Україні з боку європейських країн.

Інформатор, який "злив" розмову Трампа із Зеленським, погодився на зустріч з конгресом.

Згодом ЗМІ "рознюхали", хто "злив" скандальну розмову Трампа і Зеленського.

30 вересня лідер республіканців у Сенаті заявив, що поставить імпічмент на голосування, якщо його підтримають у Палаті представників.

3 жовтня колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, який оголосив про відставку, з'явився перед членами трьох комітетів Конгресу для свідчень у рамках процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

16 жовтня стало відомо, що Пелосі заявила, що конгрес США відклав голосування щодо дозволу провести імпічмент президенту Дональду Трампу.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme