Міністр оборони Ізраїлю подав у відстаку

Лідер партії "Наш дім Ізраїль", міністр оборони Авігдор Ліберман заявив, що протягом найближчих 48 годин піде у відставку з поста міністра

Заява була зроблена під час спеціального засідання фракції, передає Depo.ua з посиланням на "9 канал" та newsru.co.il.

Він пояснив це рішення незгодою з політикою кабінету міністрів з питання відносин з ХАМАСом і ухваленням рішення про перемир'я.

"Як ви здогадуєтеся, я зібрав вас для того, щоб повідомити про своє рішення піти у відставку. Я вважаю, що припинення вогню одночасно з триваючими намаганнями прийти до врегулювання в Газі - це капітуляція перед терором", - заявив він на прес-конференції.

Крім того, він зазначив, що останнім часом між ним і прем'єр-міністром існували серйозні розбіжності. Зокрема, він категорично заперечував проти ввезення катарського пального в сектор Гази, але "був змушений підкоритися, оскільки отримав письмове розпорядження прем'єр-міністра".

Ліберман також закликав до проведення дострокових виборів в Кнесет 21-го скликання в найближчий термін. Він сподівається, що до 18 листопада буде узгоджена дата цих виборів.

Прес-служба прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньягу вже відреагувала на заяву: "Немає вагомих причин йти на вибори в такий непростий з точки зору безпеки час. Уряд може продовжити роботу до завершення каденції. У будь-якому випадку посаду міністра оборони негайно перейде під відповідальність глави уряду Нетаньягу ".

Без НДІ коаліція втрачає більшість, і Нетаньягу доведеться або замінити цю партію будь-якою іншою з числа опозиційних, або узгодити дату дострокових виборів і розпустити Кнесет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна