ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінфін США дозволив працювати із російською підсанкційною компанією до жовтня

Офіс з питань контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США продовжив до 23 жовтня цього року термін, який надавався інвесторам для припинення бізнес-операцій з російською компанією GAS Group.

Depo.Світ
22 травня 2018 22:48
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в офіційній ліцензії OFAC під номером 15, передає Depo.ua із посилання на "Укрінформ".

У документі, зокрема, сказано, що термін для припинення операцій, контрактів чи інших угод, включаючи імпорт товарів, послуг або технологій за участю компанії GAS Group у Сполучені Штати продовжується до 23 жовтня 2018 року. Це також поширюється на компанії та підприємства, які належать GAS Group щонайменше на 50%.

Раніше обмеження були встановлені до 7 травня, а потім до 6 червня цього року.

Водночас зазначається, що всі рахунки, пов'язані з цією компанією, які вже були заблокованими станом на 22 травня, залишаються закритими.

Ліцензія OFAC також не дозволяє відчуження або передачу боргу, капіталу чи інших активів у інтересах вказаних юридичних осіб, а також бізнес-операції з особами, які перебувають під обмеженнями.

У документах також зазначається, що рестрикції вводяться у зв'язку з санкціями, запровадженими проти Росії через її агресію проти України.

Нагадаємо, що 16 травня заступник глави американського мінфіну Сігал Манделкер заявила про готовність американської сторони до впровадження нових санкцій проти Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ