Мей пропонує лідеру опозиції обговорити "запасний механізм" щодо Ірландії

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей відповіла на вимоги лідера опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбіна щодо ухвалення урядової угоди про вихід з ЄС

Мей надіслала відповідь Корбіну офіційним листом, інформує Depo.ua.

Прем'єрка заявила, що хотіла б, щоб обидві сторони обговорили альтернативні механізми щодо "запасного механізму" для ірландського кордону – це основне питання, через яке в Британії не можуть ухвалити Brexit-угоду.

"Добре бачити, що ми погоджуємося, що Велика Британія повинна залишити Європейський Союз з угодою, і що нагальною задачею є пошук угоди, яка реалізує наші зобов'язання перед народом Північної Ірландії, яку може підтримати парламент і про яку можна вести переговори з ЄС - без виборів або другого референдуму", - заявила Мей.

Лідер лейбористів закликав до запровадження "постійного та всеосяжного митного союзу усієї Великої Британії" з ЄС.

У своїй відповіді Мей заявила, що політична декларація - друга частина угоди, яка є юридично обов'язковою заявою про майбутні відносини між Британією та ЄС - "явно передбачає переваги митного союзу", без жодних тарифів , зборів та обмежень.

Вона не вказала дату наступної зустрічі з депутатами-лейбористами, але заявила, що очікує на неї якомога швидше.

Нагадаємо, представники опозиційної Лейбористської партії вимагають від прем'єр-міністра Терези Мей провести голосування по виходу Британії з Європейського союзу (Brexit) до кінця лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ЄС