Мей прагне нової угоди з ЄС щодо Brexit

Голова уряду Британії Тереза Мей закликала Європейський союз укласти нову угоду для запобігання утворенню жорсткого кордону у Північній Ірландії внаслідок Brexit

Про це пише Reuters, посилаючись на текст виступу британського прем'єра, який Мей виголосить у п'ятницю у Белфасті, передає Depo.ua.

Мей відкидає поточний план Брюсселя з цього питання як непрацездатний. Разом з тим голова британського уряду погоджується, що необхідно уникнути встановлення жорсткого кордону між Північною Ірландією та Республікою Ірландія у разі виходу Об'єднаного королівства із Євросоюзу.

При цьому очільниця британського уряду наполягає, аби Євросоюз погодився з її планом виходу королівства.

План Мей пропонує якомога тісніші комерційні зв'язки Лондона та Брюсселя, захист бізнесу та уникнення інфраструктурних складнощів на кордоні.

Нагадаємо, 15 липня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей заявляла, що Brexit може взагалі не бути через спроби законодавців зірвати її план виходу країни з ЄС.

Водночас влада Британії категорично виключає другий референдум щодо Brexit.

18 липня Тереза Мей пригрозила депутатам, які незгодні з її планом Brexit, достроковими виборами.

Водночас Європейська комісія опублікувала документ, присвячений виходу Британії з блоку, в якому, серед іншого, 27 країнам рекомендується готуватися до провалу переговорів про Brexit.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ЄС