Меркель розкритикувала торговельний підхід Трампа

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель захистила вільну торгівлю, відкинувши протеціоністську риторику та політику президента США Дональда Трампа

Про це вона заявила на саміті європейських та азіатських лідерів в Брюсселі, повідомляє Depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

"Ми можемо показати, що мова йде про створення безпрограшних ситуацій, даючи зрозуміти, що коли одна сторона виграє, інша теж отримує вигоду", - сказала Меркель.

Заява Меркель визначила тон дводенної зустрічі, на якій, як очікується, 30 європейських лідерів і їхніх колеги з 21 азійської країни захищатимуть Світовоу організацію торгівлі (СОТ), міжнародне співробітництво та боротьбу зі зміною клімату.

"Зустріч на найвищому рівні показує, що країни Європи та Азії, які всі прагнуть світової торгівлі на основі правил, збираються тут, щоб взяти на себе зобов'язання багатосторонніх відносин, і це важливий сигнал", - сказала Меркель.

Коментарі німецької канцлерки прямо суперечили підходу Дональда Трампа в торгівлі.

Нагадаємо, президент США під гаслом "Америка передусім" закликав розривати угоди про вільну торгівлю, захищав внутрішні галузі через тарифи і критикував Німеччину і Європейський союз за їх високі експортні надлишоки з США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна