UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Меркель хоче бачити Німеччину "кліматично нейтральною" до 2050 року

Німеччина витрачає мільярди євро на розвиток своєї "зеленої" енергетики та заходи захисту клімату в усьому світі і закликає всіх шукати спільні шляхи заради цієї мети

Про це заявила канцлерка ФРН Ангела Меркель у Давосі на Всесвітньому економічному форумі, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Ми вирішили скоротити викиди СО2 на 55% до 2030 року і на 95% – до 2050 року, щоб вийти на нейтральність по клімату", – сказала Меркель.

За її словами, на сьогодні частка відновлюваної енергетики у ФРН сягає 42%, і хоча досягнути показника 100%, ймовірно, не вдасться, але мета така є. Найскладнішим викликом є переведення транспорту на роботу без викидів, і німецька автоіндустрія вкладає значні кошти в подібні розробки.

Очільниця німецького уряду висловила задоволення тим фактом, що Bloomberg нещодавно поставив Німеччину на перше місце у своєму Інноваційному індексі.

За її словами, ставши одним з піонерів у запровадженні "зеленої" енергетики, ФРН готова сьогодні продавати та передавати технології країнам, які розвиваються, щоб вони не витрачали великих коштів на розробки та швидше змогли перейти до більш екологічної економіки.

Вона також зазначила, що Німеччина інвестує зараз у захист клімату у світі 4 млрд євро в рік, що вдвічі більше, ніж у 2014 році.

"Треба діяти. Питання досягнення цілей Паризької кліматичної угоди може бути питанням виживання для всього континенту. Наша місія означає, що ми повинні стати кліматично нейтральними у 2050 році", – заявила Меркель.

Вона визнала, що це "перетворення гігантських, історичних розмірів", для цього треба повністю змінити весь спосіб життя у найближчі 30 років.

Глава німецького уряду закликала всі країни домовлятися в питаннях захисту клімату, оскільки "ціна бездіяльності є набагато більшою, ніж ціна діяльності.

Нагадаємо, в ООН заборонили урядам країн виганяти кліматичних біженців.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme