Медвєдєв наказав підняти на Росії ціну на "Бояру" до рівня горілки

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв підписав постанову, що забороняє продаж нехарчової спиртовмісної продукції за ціною нижче горілки

Про це глава уряду Росії повідомив на засіданні з віце-прем'єрами в понеділок, 10 грудня, передає Depo.ua із посиланням на Forbes.

"Це вибиває економічну основу з подібного роду торгівлі", - заявив Медведєв.

Він нагадав, що раніше з цим було пов'язано безліч проблем, в тому числі отруєнь. Прем'єр-міністр Росії оголосив, що також підписав постанову уряду, якою встановлено заборону на продаж нехарчової спиртовмісної продукції в організаціях громадського харчування. "Тобто, вона не зможе продаватися як харчова продукція. Сподіваюся, що це допоможе знизити число отруєнь від подібного роду спиртовмісних рідин", - заявив глава уряду.

У той же день текст постанови був опублікований на сайті уряду Росії. "Встановити заборону на роздрібний продаж спиртовмісної нехарчової продукції з вмістом етилового спирту понад 28% обсягу готової продукції нижче ціни, за якою здійснюється роздрібний продаж горілки, лікеро-горілчаної та іншої алкогольної продукції міцністю понад 28% за 0,5 літра готової продукції", - йдеться в документі.

Постанова забороняє роздрібний продаж подібної продукції в організаціях громадського харчування.

Нагадаємо, що кримняшам заборонили "Бояру" ще 2017 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #на Росії