Майже тисяча мігрантів прибули до Мексики

Майже одна тисяча нових мігрантів із Центральної Америки увійшли на мексиканську територію

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Reuters.

Мексиканський національний міграційний інститут заявив про прибуття в четвер на територію півдня країни 969 мігрантів із Гондурасу, Сальвадору, Гватемали та Нікарагуа. Нова партія людей прибула всього через кілька днів після того, як ці каравани мігрантів, що прагнуть дістатись до США, вирушили в дорогу на північ.

Як відомо, мексиканський уряд нещодавно пообіцяв "гуманітарний підхід" до проблеми цих мігрантів. Зокрема, президент Мексики Мануель Лопес Обрадор пообіцяв стримувати потік людей за рахунок їх працевлаштування. А в обмін на це Мексика хоче від США економічної допомоги для всього регіону.

Нагадаємо, у листопаді на межі Мексики і США кілька сотень мігрантів намагалися прорвати кордон, організований поліцією Мексики. У відповідь американські силовики застосували проти біженців сльозогінний газ, а також стріляли в них гумовими кулями.

Президент США Дональд Трамп заявляв, що розміщені на кордоні США і Мексики американські військовослужбовці зможуть допомагати прикордонникам і співробітникам митної служби в придушенні насильства з боку мігрантів.

22 листопада США попередили, що не пропустять на свою територію караван мігрантів.

2 січня прикордонно-митна служба США була змушена застосувати сльозогінний газ проти мігрантів на кордоні з Мексикою з метою самооборони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #мігранти