"Майдан" у Венесуелі: Влада й опозиція домовилися

Представники влади і опозиції Венесуели під час переговорів на Барбадосі домовилися перевести мирний діалог на постійну основу

Про це заявив губернатор венесуельського штату Міранда Ектор Родрігес, передає Depo.ua з посиланням на VTV Canal 8.

"Ми домовилися встановити постійний діалог про мир і погодили нашу готовність працювати разом заради забезпечення миру в країні", – заявив Родрігес.

При цьому президент Венесуели Ніколас Мадуро, як уточнює "РИА Новости", заявив, що деталі відбувся переговорного процесу поки не будуть озвучені.

Переговори сторін на Барбадосі розпочалися 8 липня.

Нагадаємо, 9 липня стало відомо, що президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про початок переговорного процесу з опозицією країни на острові Барбадос.

Перед цим голова Національної асамблеї Венесуели, лідер опозиції Хуан Гуайдо заявив про відновлення переговорів з  президентом Ніколасом Мадуро.

Довідка: 23 січня у Венесуелі лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе президентом.

Його визнали легітимним президент США Дональд Трамп, а також сім країн Латинської Америки.

4 лютого 19 країн ЄС ухвалили спільну декларацію, в якій підтвердили, що визнають Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели.

Росія у конфлікті в Венесуелі, куди вона інвестувала мільярди доларів, підтримує режим Мадуро.

Станом на 6 березня 54 країни світу визнали законним лідером Венесуели Хуана Гуайдо, якого парламент оголосив тимчасовим президентом на зміну режиму Ніколаса Мадуро. 

29 травня у Норвегії завершилися переговори між представниками влади й опозиції Венесуели без результату – сторони не досягли згоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна