ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Маск побудує енергосховища в Австралії

Компанія Tesla, що спеціалізується на виробництві електромобілів та акумуляторів, допоможе вирішити енергетичну кризу в Австралії, створивши енергосховища, укомплектовані батареями Powerpack власного виробництва

Depo.Світ
20 червня 2017 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на RenewEconomy,

Впродовж останнього року Австралія кілька разів потерпала від відсутності стабільності в електромережах. Це призводило до аварій і перебоїв в енергопостачанні, відтак владою було прийнято рішення щодо стабілізації електромереж за допомогою сховищ енергії. З-поміж кількох компаній-претендентів на виконання цього замовлення у тендері перемогла Tesla.

Її комерційні батареї Powerpack зберігатимуть надлишкову сонячну енергію, отриману за допомогою сонячних панелей удень, щоб використовувати її вночі. Такий підхід повинен знизити навантаження з електромереж країни.

Окрім того, це дасть можливість додати ще більше сонячних панелей в електромережі, щоб більш ефективно використовувати енергію, яка ними виробляється.

Перші станції-енергосховища з'являться у найбільш населеному австралійському штаті Новий Південний Вельс, зокрема у його столиці - Сіднеї.

Нагадаємо, компанія Tesla планує відключити "майже всі" зарядні станції Supercharger з централізованої енергомережі і перейти на сонячні батареї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ