Манафорт продовжував діяти в Україні в 2018 році, - ЗМІ

Прокурори США стверджують, що Пол Манафорт працював над "політичними питаннями" в Україні в 2018 році вже після пред'явлених йому звинувачень спецпрокурором США Робертом Мюллером

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на стенограму після закритих слухань прокурорів і команди захисту колишнього голови президентської кампанії Дональда Трампа, передає Depo.ua.

Прокурори вважають, що Манафорт міг збрехати, коли давав свідчення. Манафорт, разом з Костянтином Килимником, своїм помічником, неодноразово обговорювали "мирний план" для України, в тому числі під час однієї зустрічі в серпні 2016 року, коли Манафорт був головою передвиборної кампанії Трампа. Вони зустрічалися, щоб обговорити військові дії в Україні.

Пара також зустрілася у грудні 2016 року, в січні 2017 року, коли Килимник перебував у Вашингтоні, і знову в лютому 2017 року, а так само зовсім недавно - взимку 2018 року, підсумувала окружна суддя США Емі Берман Джексон. Джексон не була остаточно впевнена, чи збрехав Манафорт, і призначила ще одне закрите слухання на середу.

Виходячи з судових документів, прокурори стверджують, що Манафорт передав дані опитувань, пов'язаних з президентською кампанією, Килимнику під час кампанії, і що обидва проводили роботу, пов'язану з опитуваннями громадської думки, в Україні в 2018 році.

На слуханні Вайсманн сказав, що на зустрічі був присутній Рік Гейтс, головний заступник Манафорта у кампанії Трампа та в Україні, який також визнав себе винним у розслідуванні Мюллера. Прокурор повідомив, що, згідно зі свідченнями Гейтса, співрозмовники покинули приміщення через різні виходи.

Нагадаємо, 10 січня ЗМІ повідомляли, що українські олігархи Сергій Льовочкін та Рінат Ахметов могли отримували від екс-голови виборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта результати соцопитувань, пов'язаних з президентськими виборами у США 2016 року.

Українські бізнесмени Сергій Льовочкін і Рінат Ахметов заперечують отримання даних соцопитувань під час президентської кампанії 2016 року у США.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme