Макрон розлютив багатодітних матерів по всьому світу

Президент Франції Еммануель Макрон зіштовхнувся з критикою з боку багатодітних матерів як у Франції, так і за кордоном, після своєї останньої заяви щодо жінок і народжуваності в Африці

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Associated Press.

Сотні французьких і американських жінок обурилися заявою Макрона, яку він у вересні зробив на саміті фундації Білла та Мелінди Гейтс. Макрон назвав критичною проблемою африканської демографії те, що у жінок і дівчаток немає вибору, народжувати дітей чи ні, адже вони неосвічені.

"Я завжди говорю: "Будь ласка, покажіть мені жінку, яка, будучи чудово освіченою, вирішила мати сім, вісім, дев'ять дітей", - сказав Макрон.

Незважаючи на те, що Макрон конкретно говорив про африканських жінок, багато жінок на Заході почали використовувати хештаг #postcardsforMacron у критичних повідомленнях про нього, та почали ділитися фотографіями своїх багатодітних сімей.

В останні дні хештег увійшов у тренди Twitter у Франції. В середу та четвер було опубліковано понад 20 тися повідомлень на цю тему.

Нагадаємо, 5 жовтня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що країна стала би кращою, якби люди слідували прикладу генерала Шарля де Голля і перестали "нити".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна