Макрон підготував план реформ у відповідь на вимоги "жовтих жилетів"

Президент Франції Еммануель Макрон найближчим часом представить довгоочікувану відповідь на майже піврічні вуличні протести "жовтих жилетів"

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на AFP.

Зазначається, що увечері в четвер, 25 квітня, Макрон проведе офіційну прес-конференцію, щоб оголосити про серію реформ, розроблених після масштабних національних дебатів, які він розпочав у відповідь на протести.

Очікується, що він оголосить про важливі, але не революційні реформи, включаючи зниження податків для середнього класу, а також скасування адміністративної школи ENA, яка стала прямим джерелом фінансування для французької еліти.

Слід зазначити, що Макрон планував представити свій план 15 квітня, але переніс прес-конференцію через масштабну пожежу у Нотр-Дамі, яка сталася в той день.

Нагадаємо, 20 квітня у столиці Франції Парижі під час акції руху "жовтих жилетів" співробітники правоохоронних органів затримали 126 осіб.

Довідка: Так званий рух "жовтих жилетів", що виник у Франції внаслідок підвищення податку на паливо в листопаді, переріс у більш широке протистояння політиці Макрона, яку демонстранти вважають корисною для багатих і великих підприємств.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна