ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лукашенко звинуватив "відморозків" у розхитуванні Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив "п'яту колону" в спробі дестабілізувати ситуацію всередині країни

Depo.Світ
20 березня 2017 14:14
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні у доповіді, присвяченій військовим навчанням збройних сил Білорусі та Росії "Захід-2017", передає Depo.ua з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

"Я не скажу, що у нас дуже багато проблем в цій частині - якогось протистояння нашої білорусько-російської групи і підрозділу Північноатлантичного блоку, який, природно, сьогодні пожвавився, зміцнюється, посилюється, розміщує додаткові контингенти військ біля наших кордонів. Нас це, чесно кажучи, хвилює менше. Нас більше хвилюють спроби сучасними методами протиборства, протистояння нагнітати обстановку всередині Білорусі і вести проти неї відповідні дії", - заявив Лукашенко.

Він зазначив, що "п'яту колону" фінансують із західних фондів. "Мається на увазі спроба нашої "п'ятої колони" за підтримки (знову ж таки, ми це фіксуємо, я тут абсолютно нікого не залякую), фінансуванні західних фондів і керівництві західними спецслужбами наших відморозків, які втекли за кордон - спроба нагнітати ситуацію в Білорусі", - додав лідер Білорусі.

При цьому він вказав на спроби провезення зброї та інших небезпечних предметів і матеріалів на кордоні, в тому числі і на кордоні з Україною.

Нагадаємо, 9 березня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що "майдануті відморозки", які розстріляли людей під час Революції Гідності, передають свій досвід білоруським активістам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ