Лукашенко заявляє про затримання десятків натренованих в Україні бойовиків

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про затримання бойовиків, які готували провокації в країні

Depo.Світ
21 березня 2017 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам, пише Depo.ua з посиланням на БЕЛТА.

"Ми вже кілька десятків затримали (не тих, що в автобусах, анархістів з масками), які тренувалися в таборах зі зброєю. До речі, один з таборів був в районі Бобруйська і Осиповичей. Решта таборів - в Україні. По-моєму, в Литві або в Польщі, не буду стверджувати, але десь там. Гроші йшли через Польщу і Литву до нас. Ми буквально в ці години затримали пару десятків бойовиків, які готували провокацію зі зброєю", - сказав білоруський лідер.

Він зазначив, що про підготовку бойовиків влада дізналася завдяки білорусам, які проживають за кордоном.

"Спасибі, що є білоруси і білоруски справжні, які перебуваючи за кордоном - в Євросоюзі - попередили нас. Жінка прийшла в посольство і попередила, офіційно написала лист: готується провокація. І ми почали розбиратися. І дійсно вийшли на дуже цікаві речі", - зазначив Лукашенко.

Нагадаємо, вночі 20 березня через українсько-білоруський кордон намагався прорватися автомобіль з озброєними людьми. Білоруські прикордонники були змушені відкрити вогонь, щоб затримати порушників.

Авто затримали біля пункту пропуску Олександрівка в районі населеного пункту Габрієлівка Гомельської області. Було затримано двох порушників кордону, ще один наразі розшукується.

У зв'язку з цим Білорусь вирішила запровадити посилені заходи безпеки на кордоні з Україною.

Напередодні президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив "п'яту колону" в спробі дестабілізувати ситуацію всередині країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ