Лукашенко хоче посилити роль Білорусі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Білорусь на сьогодні готова посилити свою роль у вирішенні конфлікту на Донбасі
 

Про це в інтерв'ю турецькому виданню Anadolu розповів президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє Depo.ua з посиланням на БЕЛТА.

 

"Я відверто висловився: якщо домовляться два президенти Росії та України, Путін і Порошенко – і будуть бачити посилення ролі Білорусі там, то ми готові виконати цю роль. Але нав'язуватися в миротворці, нав'язуватися в посередники – ми ніколи на це не підемо. Нам це не те що не треба, нам це не до лиця", – заявив Лукашенко.

 

Крім цього, він поскаржився, що як тільки починає говорити про Україну, про нього "починають витирати ноги то в Росії, то в Україні". Крім того, він підкреслив, що дана ситуація до сих пір має небезпечний вплив на Білорусь.

 

"Дуже багато людей, які пересуваються через кордон зі зброєю, деякі білоруси поїхали і повоювали там, понюхали крові – це теж дуже небезпечна тенденція. Що там говорити: країна розташована поруч з нами, тому, хочу я цього чи ні, чи хоче білоруський народ цього чи ні, я і білоруський народ втягнуті в цей конфлікт", – додав Лукашенко.

 

Також Лукашенко назвав нинішні переговори на мінській платформі "нікуди не придатним процесом".

 

Нагадаємо, 11 квітня Олександр Лукашенко обговорив Україну в Мінську з президентом Молдови Ігорем Додоном.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна