Лукашенко хоче "дружити" з Європою, проте Росія для нього – "святе"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про готовність іти назустріч інтересам Європи, однак якщо перед ним не будуть ставити питання: "ви з Росією або ви з Європою"

Depo.Світ
24 листопада 2017 18:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час робочої поїздки в Гомельську область, передає Depo.ua із посиланням на прес-службу президента Білорусі.

"Тому сьогодні Білорусь – як тиха, спокійна, гідна країна, свого роду спонсор безпеки на європейському континенті – затребувана в самій Європі. Ми це бачимо, ми це чуємо, ми це цінуємо та завжди будемо йти назустріч інтересам європейських держав, якщо перед нами не будуть ставити питання (як це було раніше, зараз вже немає): ви з Росією або ви з Європою. Я на такі питання навіть не відповідаю", – наголосив Лукашенко.

Він підкреслив, що на Росії живуть "рідні брати" білорусів.

"Хороші вони, не дуже, погані – братів не вибирають. Ми, може, теж чимось їм не подобаємося. Але ми рідні. Тому перед нами не треба ставити ці питання: ви з ким. Ми будемо дружити і працювати з Європою, але Росія для нас святе", – сказав він.

Нагадаємо, Лукашенко відмовився їхати на саміт "Східного партнерства" у Брюсселі. Білоруську делегацію на саміті очолив міністр закордонних справ Володимир Макей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ