Лукашенко бідкається, що "горбатих" білоруських школярів "не візьмуть до армії"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що через високе навантаження в школі погіршилося здоров'я дітей, тому вони не придатні до служби в армії 

Depo.Світ
21 квітня 2017 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це Лукашенко заявив сьогодні, звертаючись зі щорічним посланням до білоруського народу і Національних зборів, повідомляє Depo.ua з посиланням на БЕЛТА.

"Не дивлячись на мої неодноразові вказівки спростити навчальні програми, наблизити їх до життя, поліпшити якість підручників і посібників, не перевантажувати школярів зайвими завданнями, в повній мірі питання до сих пір не вирішені", - сказав лідер Білорусі.

Він звернув увагу на погіршення здоров'я білоруських школярів в результаті високих навантажень в установах освіти.

"Ми ж знущаємося над дітьми ... В армію нікого брати ... Діти на що перетворилися? Чому вони стали горбатими, сколіози, склерози в 15-17 років? Ми їх угробили. Вони зайву вагу мають, їм ніколи спортом займатися, музикою, образотворчим мистецтвом" , - сказав Лукашенко.

За його словами, у зв'язку з погіршенням здоров'я дітей вже виникли складнощі з призовом до армії.

"Запитайте у міністра оборони. Коли ми проводимо контроль вже набраних військових - там половина людей, я не знаю, що з ними робити. В спецназ відібрати людей - величезна проблема (ми ж армію переводимо на армію швидкого реагування, сили спецоперацій, а це не ті солдати в мотострілкових військах, це зовсім інші хлопці (за фізичними здібностями - ред.)", - додав білоруський президент.

Нагадаємо, у 2016 році Лукашенко підписав воєнну доктрину проти "гібридної війни"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ