ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лондонські кокаїністи довели вугрів до гіперактивності

Вургі у британській річці Темза стали активнішими через вміст кокаїну у стічних водах

Depo.Світ
21 січня 2019 23:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у дослідженні вчених Лондонського королівського коледжу, повідомляє Depo.ua із посиланням на "Громадське".

Учені взяли проби води біля британського парламенту — поблизу місця, де в річку Темзу входять каналізаційні стоки. Вони хотіли дізнатися, як саме збільшення вживання кокаїну жителями Лондона та промислові відходи впливають на поведінку риб. Також учені впродовж тижня тестували воду, яка потрапляла до очисних споруд.

Учені з'ясували, що концентрація кокаїну, кофеїну та бензоілекгоніну (речовина, яка утворюється внаслідок метаболізму кокаїну в організмі людини) у водах Лондона приблизно однакова в усі дні тижня. Тоді як в інших британських містах їхня концентрація росте у вихідні й зменшується у будні.

"Лондон є одним з головних споживачів дороговартістних наркотиків класу А (героїн, кокаїн, метадон, тощо — ред.) на території всього Сполученого Королівства", — ідеться у дослідженні.

Збільшення концентрації, як зазначили дослідники Лондськонського королівського коледжу, "наносить непоправну шкоду довкіллю". Зокрема, це призводить до зміни в поведінці річкових вугрів — вони починають бути "невластиво для них активними".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ