Литва вимагає від Росії пояснень щодо порушення кордону

Литва вручила ноту посольству Росії в зв'язку з порушенням державного кордону територіальних вод російськими прикордонниками в Куршській затоці

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ (МЗС) Литви, передає Depo.ua з посиланням на Delfi.Lt.

Повідомляється, що в ноті міститься заклик до Росії надати пояснення у зв'язку з інцидентом, коли російське прикордонне патрульне судно увійшло в територіальні води Литви. Патрульне судно знаходилося в Куршській затоці протягом приблизно двох хвилин.

"МЗС Литви в ноті закликає Росію надати пояснення у зв'язку з цим інцидентом і забезпечити, що в майбутньому такі порушення не повторяться", - повідомили в міністерстві.

За інформацією литовських прикордонників, інцидент з російським судном стався в понеділок, 17 квітня, в 16.31 в Куршській затоці. Патрульне судно Росії знаходилося в півтора кілометрах від берега і на 40 метрів поглибилося в територіальні води Литви.

"За попередніми даними, плавальний засіб іноземної держави порушив кордон при здійсненні поворотного маневру. За фактом порушення кордону розпочато досудове розслідування", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, литовські прикордонники зафіксували порушення литовського кордону – на кілька десятків метрів на територію Литви запливло російське прикордонне патрульне судно. За фактом порушення кордону розпочали досудове розслідування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія