Лайливий президент Філіппін зашле до Путіна посланців за зброєю

Делегація Філіппін незабаром прибуде на Росію для переговорів щодо поставок російського озброєння

Depo.Світ
19 червня 2017 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю РИА "Новости" заявив посол Філіппін в Москві Карлос Соретта, передає Depo.ua.

Він нагадав, що президенти двох країн Володимир Путін і Родріго Дутерте обговорювали можливість закупівлі російської зброї для боротьби з терористами на Філіппінах.

"У зв'язку з цим наші офіційні особи незабаром відвідають Росію для проведення зустрічей з представниками ФСБ, Федеральної служби з військово-технічного співробітництва (ФСВТС) і Рособоронекспорту", ​​- сказав посол.

За його словами, інші філіппінські делегації приїдуть в липні на Міжнародний авіаційно-космічний салон (МАКС-2017) та Міжнародний військово-морський салонг (МВМС-2017) в Санкт-Петербурзі.

"У нас є бюджет, що дозволяє закупити певний обсяг зброї просто зараз. Що стосується решти, Росія запропонувала нам дуже хорошу систему кредитування. На дуже хороших умовах. Тобто це буде змішана система: частину ми закупимо на власні кошти, а в тому, що стосується більших обсягів, фінансування буде йти через кредитування", - розповів посол.

Нагадаємо, що в травні Дутерте, який прославився своїми лайками на адресу американських лідерів, під час зустрічі з Путіним заявив, що його країні необхідно сучасне озброєння для боротьби з терористами "Ісламської держави".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ