Курц сподівається сформувати уряд Австрії до Різдва

Наступний канцлер Австрії Себастіан Курц розраховує провести коаліційні переговори і сформувати уряд протягом двох місяців

Depo.Світ
22 жовтня 2017 16:36
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Kronen Zeitung, передає Depo.ua.

"Звичайно, це залежить від прогресу переговорів. Швидко – добре, але якість ще важливіша. Моя мета – сформувати уряд до Різдва. Австрійці чекають міцного і стабільного уряду, який швидко розпочне роботу. Переговори мають завершитися менш ніж за 60 днів", – сказав Курц.

Для формування більшості у парламенті партії Курца необхідно обєднатися із соціал-демократами колишнього канцлера Крістіана Керна або з ультраправою Партією Свободи (FPO).

Курц зазначив, що з розумінням ставиться до вимоги FPO, які в якості умови про входження коаліції хочуть отримати посаду глави МВС.

"Я свідомо відкрив наш рух на цих виборах людям, які не є членами партії. Ось чому зараз ми маємо дуже гарне поєднання людей з політичним досвідом, але також багато людей, які приносять зовсім іншу перспективу. Безумовно, будуть суттєві зміни у федеральному уряді", – сказав він.

Нагадаємо, згідно з остаточними результатами виборів, "Австрійська народна партія" на чолі з Себастіаном Курцом перемогла з результатом у 31,5% голосів виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ