Кремль скиглить через "скажені" антиросійські санкції

В МЗС Російської Федерації прокоментували нові антиросійські санкції США

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на РИА "Новости".

"Санкційний "скажений принтер" у Вашингтоні продовжує безупинно видавати антиросійські заходи, для нас це стало повсякденним інформаційним шумом, він набридає, але до нього ми звикли. Проте, сказати кілька слів з приводу вчорашнього рішення Мінторгу США все ж слід", – сказав заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

Він підкреслив, що тільки за серпень-вересень російські громадяни та організації вісім разів вносилися у відповідні американські списки.

"Ми, звичайно, розуміємо, що в арсеналі зовнішньої політики США не залишилося нічого, крім санкцій, погроз і силових прийомів. З цього будемо виходити при вибудовуванні подальшої лінії на американському напрямі. Автори все нових санкційних витівок ніяк не можуть задовольнити свої геополітичні амбіції, живуть нездійсненними мріями про можливість змістити нашу країну з її шляху. Ми на них не звертаємо уваги", – заявив Рябков.

Нагадаємо, 20 вересня президент США Дональд Трамп підписав указ про посилення санкцій щодо Росії через агресію проти України.

А 25 вересня Міністерство торгівлі США запровадило санкції проти 12 російських компаній, які діють всупереч інтересам національної безпеки країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна