Кремль огризнувся на заяву Польщі про напад Путіна на Київ

Заява прем'єра Польщі Матеуша Моравецького про можливий напад Путіна на Київ у разі будівництва "Північного потоку-2" є невдалою інсинуацією

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає Depo.ua з посиланням на "ТАСС".

"Це невдала заява. "Північний потік - 2" - комерційно вигідний і економічно обґрунтований проект, причому він економічно привабливий не тільки для постачальника - Російської Федерації, а й для одержувачів газу в Європі, перш за все Німеччини ", - сказав Пєсков.

За його словами, обсяги споживання газу в Європі зростають, особливо в країнах, що відіграють "роль локомотива європейської економіки".

"Альтернативою російському трубному газу є зріджений газ, в тому числі американський, але ця продукція дорожча, відчутно дорожча, відповідно економіка говорить сама за себе", - наголосив Пєсков.

Він назвав подібні інсинуації спробою політизувати проект. За його словами, надходить багато загроз і нападок з боку США, і це є "проявом нечесної конкуренції" і нічим не прикрита спробою нав'язати Європі "дороге американське паливо".

Нагадаємо, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що після завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" ніщо не зупинить Володимира Путіна піти на Київ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна