Країни ГУАМ створять регіональний центр кібербезпеки

Заступник міністра закордонних справ, Національний координатор України в ГУАМ Василь Боднар назвав заснування регіонального центру кібербезпеки одним з ключових проектів ГУАМ у 2019 році
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу МЗС за результатами 11-го засідання Ради Постійних представників країн-членів організації.

"Боднар, який головував на засіданні, представив основні завдання діяльності Організації у період головування України протягом 2019 року. Відзначено важливість реалізації ключових проектів ГУАМ – створення ЗВТ та транспортного коридору у співпраці з Єврокомісією, заснування регіонального центру кібербезпеки", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, Національний координатор України підкреслив значення взаємодії в рамках міжнародних організацій, спрямованої на взаємну підтримку країн-членів ГУАМ у питаннях захисту їх територіальної цілісності та суверенітету, а також розвитку співпраці з партнерами – США, Японією й Канадою на основі деталізованих секторальних програм.

Боднар також повідомив про намір провести в Україні потягом року чергову зустріч глав урядів та засідання Ради міністрів закордонних справ, а також міністерські зустрічі у форматі ГУАМ+ на полях Генасамблеї ООН та Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ.

Учасники засідання обговорили підсумки головування Молдови протягом 2018 року, під час якого було проведено зустріч голів урядів країн-членів ГУАМ та встановлено партнерські стосунки з Канадою.

Нагадаємо, Республіка Молдова передала Україні головування в Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

У січні Україна визначила основні завдання головування в ГУАМ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"