Коронавірус. Хворий прес-секретар Путіна і теорія змов

Путін сховався в Новоогарьово. Він, звичайно записує якісь звернення, але його немає ніде. І виборцю це не подобається. Бо виборець вперше пошепки говорить: "А, може, Путін засцяв"?

Коронавірус. Хворий прес-секретар Путіна…

Рейтинг підтримки Путіна впав до рекордних 59%, і продовжує спускатися вниз. "Величие России" вдарилося лобом об економічну кризу і повну неспроможність влади вирішити проблему епідемії.

Страх простого громадянина і відчуття того, що влада не може тебе захистити (а досі завжди ж захищала), зробили те, чого не могли зробити ні опозиція, ні корупція. І все це на фоні відео Путіна в жовтому захисному костюмі каченяти, в якому він відвідував хворих на коронавірус. І саме це відео зробило всемогутнього Путіна смішним.

Що робить російська пропаганда протягом останніх тижнів? Вона пробує ще більше залякати росіян вірусом і вигадує різні страшилки. Але це не працює з різних причин, але найголовніша – влада виявилася неспроможною вирішити питання вірусу. А найголовніше – Путін сховався від свого народу.

І тут ми переходимо до теорії змов. Спочатку, абсолютно несподівано захворів на коронавірус новопризначений прем‘єр Мішустін. Тепер захворів прессекретар Песков. Одним словом, навколо Путіна, просто поруч з ним, розриваються бомби. І тому йому не можна бути поруч з людьми. Він має берегти себе, бо навколо нього ворожий вірус косить найближче оточення.

Звичайно, в ідеалі він мав би сам захворіти, а потім чудесним чином одужати, але ж Путін безсмертний і він ніколи і ні за яких обставин не хворіє. Коронавірус міг би знову підняти його рейтинг, але образ безсмертного буде зламаний.

Ось тому і мають хворіти його прем‘єри і "санчо панси". А якби хтось із цього оточення помер, тоді й справді люди повірили б в те, що Путін не злякався коронавірусу, а справді воює на передовій в новоогарьовському бункері.

Тому, якщо хтось із найближчого оточення Путіна "вріже дуба" від коронавірусу, ми так ніколи і не дізнаємося: він помер від хвороби чи заради кількох пунктів рейтингу диктатора.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"