UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Конгрес проголосував проти міграційної реформи Трампа

Попри наполягання президента США Дональд Трампа Палата представників Конгресу проголосувала проти, як вважалося, компромісного варіанту його міграційної реформи. "Ні" сказало й чимало республіканців

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Палата представників Конгресу США у середу, 27 червня, відмовилась підтримати міграційну реформу президента країни Дональда Трампа. Проти неї проголосував 301 конгресмен, тоді як за законопроект, який і так вважався компромісним, висловилився лише 121 член парламенту, повідомляє агенція AP.

Підтримати реформу відмовилися не лише абсолютно всі представники опозиційної Демократичної партії, але й левова частка республіканців - попри багатогодинне наполягання на цьому Трампа за допомогою низки повідомлень у соцмережі Twitter.

Законопроект передбачав суттєве обмеження можливості отримання громадянства США сотнями тисяч мігрантів, які незаконно прибули до країни дітьми. Також планувалось виділити 25 мільярдів доларів для будівництва стіни на кордоні з Мексикою та заборонити примусово роз'єднувати дітей і їхніх батків-мігрантів, що нелегально потрапили до США.

Останній пункт закону - єдиний, щодо якого існує консенсус серед членів Конгресу. Зараз лідери Республіканської партії обговорюють так званий "план Б" - законопроект, який має остаточно заборонити вилучати дітей у нелегальних мігрантів, навіть якщо тих беруть під варту. Трамп наполягає, щоб республіканці або прийняли реформу, або запропонували її новий варіант, передає агенція Reuters.

19 червня Трамп заявив, що не бажає повторення в США проблем із мігрантами, як в Європі.

20 червня Дональд Трамп під тиском підписав указ, який припиняє розділ сімей нелегальних мігрантів.

Проти міграційної політики, яку веде Білий дім, висловилася навіть перша леді США Меланія Трамп.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей засудила імміграційну політику "нульової толерантності" Дональда Трампа.

Виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор розкритикувала політику відбирання властями США дітей у нелегальних мігрантів.

Водночас у Пентагоні готують спеціальні центри на військових базах, щоб розмістити в них 20 тисяч дітей-мігрантів без супроводу.

23 червня уряд США повернув 522 дітей мігрантів їхнім батькам.

Довідка: Із 19 квітня по 31 травня через політику "нульової толерантності", оголошеної генеральним прокурором США Джеффом Сешнсом, на кордоні Мексики з США 1995 дітей були розлучені з батьками, оскільки за законом влада може затримувати тільки дорослих.

Дітей при цьому відправляли в інтернати, хоча умови деяких із них неприпустимі для дитини.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme