Команду Трампа просили зберігати документи щодо України, Росії, Манафорта і Флінна

Адвокат перехідної команди попросив волонтерів та помічників штабу Дональда Трампа зберігати всі документи, що стосуються Росії, України та Пола Манафорта

Про це йдеться у статті POLITICO, передає Depo.ua.

У рекомендаціях адвоката перехідної команди чиновникам давалася вказівка зберігати всі документи, що стосуються РФ, України і певної кількості радників і чиновників компанії, включаючи колишнього керівника передвиборчої кампанії Пола Манафотра, радників Картера Пейджа, Ріка Гейтса і Роджера Стоуна, а також колишнього радника з питань безпеки Майкла Флінна.

Така вказівка надійшла від представника адвокатської компанії Statecraft в Арізоні – Корі Ленгофера. Він підтвердив, що писав такий документ, але відмовився його коментувати.

Видання уточнює, що зокрема йшлося про документи, що стосувалися розслідування впливу РФ на американські вибори в 2016 році.

Також в документі просять зберігати всі матеріали щодо закордонних поїздок: електронну переписку, голосову пошту, пости у соціальних мережах, бази даних, відео, фото та іншу інформацію.

Пам'ятка попереджає, що "недотримання цих протоколів може привести до кримінальної та цивільної відповідальності, а також може послужити підставою для правових вимог… що стосуються знищення доказів".

Нагадаємо, Пол Манафорт очолював штаб Трампа до серпня 2016 року. Він написав заяву про відставку після того, як ЗМІ дізналися, що політтехнолог отримав 12,7 млн дол. від Партії регіонів з 2007 по 2012 рр.

Проте Манафорт заперечив отримання 12,7 млн доларів із "чорної бухгалтерії" ПР.

Пізніше були виявлено, що Манафорт таємно працював на російського мільярдера Олега Дерипаску, просуваючи інтереси Володимира Путіна. Американець допомагав російському мільярдерові купити українську телекомунікаційну компанію.

Нагадаємо також, 14 лютого радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку через скандал, пов'язаний з його контактами з російським послом.

Крім того Флінн визнав, що отримував гонорари від російських ЗМІ. Так у декларації про доходи, поданій на початку квітня, підтвердив інформацію про отримання 45 тис. доларів від російського телеканалу RT за промову, виголошену в 2015 році на організованому телеканалом конференції.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme