Кого озброїти Кадирову, щоб відродити в США Колорадську народну республіку (СТРАТЕГІЧНА КАРТА)

Depo.ua вирішив поміркувати, кого має озброювати Рамзан Кадиров, аби врешті розчленувати ненависного "ворога всього прогресивного людства" та "світового жандарма" Сполучені Штати Америки

Кого озброїти Кадирову, щоб відродити в…

Нещодавно один з лідерів Чеченської республіки запропонував почати поставки новітніх озброєнь до Мексики аби розпочати відвоювання втрачених після війни 1846-48 років територій. Думкою мексиканців з цього приводу, правда, ніхто не цікавився, але можна не сумніватися, що мексиканський народ, що страждає під гнітом "грінго" уже більше сотні років, повстане проти вашингтонської хунти та поверне собі ісконні землі Техасу і Каліфорнії.

Знаючи масштабність політичного мислення чеченського президента, depo.ua вирішив відтворити повний список країн над озброєнням яких варто було б серйозно попрацювати російському ВПК.

Мексика

Першим номером цього списку Мексика стала аж ніяк не випадково. І нехай зараз відносини між офіційним Мехіко і Вашингтоном цілком дружні і партнерські, російська пропаганда має нагадати, як "піндоси" образили шляхетних мексиканців майже 200 років тому, віджавши ісконно мексиканські території: Техас (який чомусь заслужив слави штату ковбойської американської слави), Каліфорнію, Нью-Мексико, Арізону, Неваду, Юту та Колорадо. І це ще не повний перелік.

До того ж там проживає величезна кількість мексиканських соотєчєствєнніков, які говорять і думають по-мексиканські. Отже за допомоги кадирівських добровольців мексиканці мають ополчитися та вигнати окупантів, які пропагують чужі для латинського світу гомосексуальні та споживацькі цінності. Результатом збройної боротьби має бути створення низки народних республік, які увійдуть до Латинського світу.

Ну, а відродження Колорадської народної республіки має стати справою честі всього мексиканського ополчення.

Франція

Озброєння Франції має стати для Росії завданням номер два, після Мексики, адже 1803 року віроломний підпіндоський імператор Франції та русофоб Наполеон Бонапарт "подарував" США величезну територію Луїзіани, отримавши за ісконно французькі землі символічні 23 млн. зелених американських папірців. Один Андрій Шевченко в найкращі роки коштував більше.

Не треба навіть доводити, що ця угода була незаконною. По-перше в Конституції США ніде не написано, що країна має право купляти землі, а по-друге Наполеон програв Росії Велику вітчизняну війну ХІХ століття, а відтак є фашистом, агресором і втіленням зла, і всі його дії не мають законної сили.

Тому вимагати сьогодні у Франції "містралі" - злочин проти Росії та нацпрєдатєльство. Треба не лише залишити вертольотоносці Франції, а й передати "жабоїдам" кілька десятків "іскандерів" аби операція по відродженню Луїзіанської народної республіки пройшла як по маслу.


Канада

Північному сусіду Сполучених штатів Америки - Канаді також варто задуматися над відновленням історичної справедливості, адже саме канадці стали жертвами "вирівнювання" державного кордону 1818 року. Тоді уряди США та Великої Британії, домініоном якої Канада вважається і досі, вирішили не морочити собі голову демаркацією кордону, а накреслили його на карті тупо за допомогою лінійки по 49 паралелі. Звісно, інтереси канадського народу тоді ніхто не врахував.

В результаті США отримали подарунок у вигляді купи ісконноканадських земель. Цей непродуманий волюнтаристський договір призвів до "свинячої війни" 1859 року. Конфлікт почався після того, як американський фермер-імперіаліст пристрелив канадську свиню, вважаючи ісконноканадські землі острова Сан-Хуан своїми. Після цього і американці і канадці ввели на острів війська. І хоча свиня виявилася єдиною жертвою цієї війни, але за загибель невинної тварини американці так і не заплатили, більше того, остаточно загарбали канадський острів.

Тому Канаді дуже б знадобилася російська зброя для відновлення історичної справедливості та звільнення канадських територій. Великі Озера - озера канадської слави та центр Ніагарської народної республіки.

Велика Британія

І взагалі, давно варто поставити руба питання законності існування США як держави, адже до 1776 року ні про які Сполучені штати в світі взагалі ніхто не чув, а тепер вони диктують свою волю тисячолітньому Російському рейху. Тим більше, що вихід США зі складу Великої Британії аж ніяк не відповідав нормам міжнародного права. Знову ж таки США - це англомовна країна, а, всі території, де вживається англійська мова - це ісконно англійскиє землі.

Тому британці мають скористатися допомогою Росії аби відновити історичну справедливість та повернути американських сепаратистів назад у рідне британське лоно. Для цього в Вашингтон треба направити Ігоря Гіркіна з загоном американського ополчення, який має проголосити створення 13-штатної народної республіки або ж Сполучених народних республік Америки та провести референдум про створення Англо-саксонської народної республіки та її возз'єднання з Британською короною.


Індіанці

Ну і на останок, не варто забувати, що вся територія США це ніщо інше ніж ісконно індіанська земля, а відтак має бути повернута законним власникам. Тому, Кадиров має терміново зібрати в Грозному вождів загнаних в резервації індіанських племен та розробити план створення федерації індіанських народних республік. Індіанці, замінивши томагавки на російські ПЗРК, мають остаточно поховати геополітичний казус під назвою США, зі зникненням якого на планеті Землі нарешті запанує справжній мир і народовладдя.

Але, от халепа, вільних земель у Північній Америці, враховуючи цілком законні інтереси різних Мексик та Британій якось замало. А враховуючи невелику загальну чисельність корінного населення їм можна виділити благодатну батьківщину Осцеоли вождя семінолів - Флориду.

Правда, найвідомішим індіанцем небезпідставно вважається Чингачгук Великий Змій, але він заплямував себе колабораціонізмом з британськими колонізаторами. Тому Семінольська народна республіка на території колишньої Флориди - цілком справедливе рішення.

СТРАТЕГІЧНА КАРТА РОЗЧЛЕНУВАННЯ США


Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme