ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кім Чен Ин одягнувся у біле і дав прочухана підлеглим

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин відвідав кілька підприємств і дав прочуханки місцевим службовцям

Depo.Світ
17 липня 2018 15:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на агентство ЦТАК.

Зазначається, що в поїздках лідер КНДР змінив звичний темний одяг на світлий: на ньому був білий піджак і світло-сірі широкі штани.

Зокрема, Кім Чен Ину не сподобалося, як на Чхончжинській сумочній фабриці впоралися з важливим політичним завданням: добре обладнати виробництво портфелів для школярів.

Його обурило, що співробітники "нешанобливо сприйняли курс партії" і налагодили виробництво "у жебрацьких кімнатам". Лідер КНДР також зазначив відсутність революційного духу в місцевих партійних працівників.

Крім того, Кім Чен Ин відвідав Онпхоський будинок відпочинку і "суворо зауважив, що він знищує заслуги" Кім Чен Іра, бо дуже брудний, після чого наказав його перебудувати.

"Вищий керівник, оглядаючи баню в будинку відпочинку, зазначив, що ванна для лікування гарячими водами брудна, тьмяна, антисанітарна, в такій обстановці хіба можна лікуватися?", - обурився Кім Чен Ин.

Крім того, північнокорейський лідер висловив невдоволення темпами будівництва Ембундінського готелю, яке почалося ще в 2011 році. Він вказав, що в будівлі досі не закінчили внутрішню штукатурку, і наказав негайно вжити заходів і завершити будівництво до жовтня 2019 року.

Нагадаємо, нещодавно Кім Чен Ин поскаржився на погану якість виробленого в країні паперу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ