Кіану Рівза "звинуватили" у тому, що він пив кров немовлят

Новинний сайт YourNewsWire опублікував матеріал, присвячений голлівудському актора Кіану Рівза. У статті говорилося, що під час візиту до Мілана він нібито зізнався в розпиванні крові немовлят заради кайфу, а також звинуватив у цьому своїх колег по цеху

Depo.Світ
21 листопада 2017 23:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Lenta.ru.

Чутки про Рівза, який начебто п'є дитячу кров, миттєво поширилася по Facebook. Новиною поквапилися поділитися понад 26 тисяч користувачів. "А я знав про це. Теж мені відкриття. Я взагалі не здивований", - коментували вони фейкову замітку.

Плітки вирішили вивчити співробітники сайту Politifact, що спеціалізується на перевірці фактів в новинах. Вони заявили, що наведені в матеріалі YourNewsWire слова Рівза "не були підтверджені ні правоохоронними органами, ні авторитетними ЗМІ".

У матеріалі Mashable відзначається, що актор дійсно відвідував Мілан, але не давав інтерв'ю жодному журналістові. У той же час, його слова про розпивання крові немовлят можна було виявити тільки на сайті YourNewsWire. На момент написання замітки Facebook заблокував пости про Рівза, а оригінальна стаття була видалена з сайту.

Нагадаємо, що раніше Кіану Рівз став жертвою голої хуліганки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ