ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидата в премʼєри Британії підозрюють у видаленні компромату з Вікіпедії

Один з кандидатів на посаду лідера консервативної партії Андреа Лідсом підозрюють у тому, що вона видалила зі сторінки у Вікіпедії інформацію, яка завдає шкоди її іміджу
Depo.Світ
7 липня 2016 11:23
ФОТО: depo.ua

Зміни на сторінці онлайн енциклопедії з біографією Лідсом були внесенні користувачем з міста Таустер, де знаходиться офіс одного з лідерів консерваторів, передає depo.ua з посиланням на The Guardian.

Видання нагадує, що у 2015 році, у ЗМІ зʼявилися повідомлення про те, як Лідсом використовувала гроші, які надходили від холдингової компанії, що належить швагру Лідсом Пітеру де Путрону і зареєстрована на Британських Віргінських островах.

"Зміни на сторінці у Вікіпедії про біографію Лідсом були внесені незареєстрованим користувач з IP-адресою у Таустері", – наголошує видання.

Видалення інформації на сторінці супроводжується повідомленням проте, що "звинувачення приватного детектива, The Guardian і The Independent помилкові і політично вмотивовані".

"Жоден з законів не був порушений, що може підтвердити скарбниця її Величності. Податкова історія Лідсом є бездоганною", - йдеться у повідомленні анонімного користувача.

На наступний день зміни були скасовані іншим користувачем на тій підставі, що коригування являє собою "зовнішній" конфлікт інтересів.

Видання відзначає, що сама Лідсом та її представники відмовилися коментувати ситуацію.

Андреа Лідсом є одним з трьох основних кандидатів на лідерство у Консервативній партії.

Після першого раунду голосування Лідсом із 66 голосами посідає друге місце. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ