ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Канада зняла обмеження на продаж Україні вогнепальної зброї

Канада включила Україну у контрольний список країн, згідно з яким знімається обмеження на продаж вогнепальної зброї

Depo.Світ
13 грудня 2017 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється в офіційному журналі уряду Канади, передає Depo.ua.

"Контрольний список країн щодо автоматичної зброї (Automatic Firearms Country Control List) доповнено Україною. Цей наказ набирає чинності з дня його реєстрації", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, в які Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю.

В даний час до списку включено 39 країн, в основному країни-члени НАТО, а також Австралію, Ботсвану, Чилі, Республіку Колумбію, Фінляндію, Ізраїль, Кувейт, Нову Зеландію, Перу, Саудівську Аравію, Республіку Корею та Швецію.

У рішенні зазначається, що мета такого кроку - це підтримка двосторонніх відносин між Канадою та Україною, а також надання канадським експортерам права користуватися дозволом на експорт певних видів забороненої вогнепальної зброї, забороненої зброї та заборонених установок в Україну.

Раніше повідомлялося, що Постійний комітет з національної оборони Канади пропонує уряду підтримати надання Україні летальної зброї, але за умови, що Київ продовжить боротьбу з корупцією на всіх рівнях.

Крім того, комітет запропонував канадському уряду приєднати Україну до Контрольного списку країн щодо автоматичної зброї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ