Із пропагандиста Кремля Кисельова стягли 2,5 млн за віллу в Коктебелі

Корольовський районний суд Московської області частково задовольнив позов кримського архітектора Володимира Мазуріна, який зажадав у телеведучого Дмитра Кисельова виплатити борг за будівництво вілли в Коктебелі

Кисельова зобов'язали заплатити архітектору 2,5 млн рублів, передає Depo.ua з посиланням на "Новую газету".

Мазурін в позовній заяві вказав, що в 2015-2016 роках керував реконструкцією вілли під Коктебелем. Договір з Кисельовим він уклав 15 жовтня 2015 року. Як порахував позивач, реконструкція була складною через помилки попередніх будівельників. Мазурін просив замовника "підвищити жорсткість металокаркасів", він стверджує, що є перекоси в фундаменті і конструкція будинку втратила стійкість. Однак замовник відмовився виправляти ці помилки.

"Об'єкт як і раніше становить небезпеку для всіх оточуючих, але це не привід не оплачувати послуги", - зауважив представник Мазуріна Сергій Цапко.

Він розповів, що його довіритель займався технічним наглядом і на етапі проектування, і під час будівництва. Кисельов вважає, що Мазурін не впорався з роботою, а всі помилки попередніх будівельників поставив позивачеві. У своєму виступі Цапко зазначив, що Мазурін повністю виконав послуги, які вказані в договорі. Позивач вимагав стягнути з відповідача 5,813 млн рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна