Італійський віце-прем'єр прагне скасування санкцій щодо Росії

Міністр внутрішніх справ, віце-прем'єр Італії Маттео Сальвіні прагне, щоб Європейський Союз до кінця року скасував санкції проти Росії

Про це він заявив під час візиту до Москви, передає Depo.ua із посиланням на DW.

Сальвіні зазначив, що скористається всіма можливими засобами, аби переконати європейських партнерів зняти санкції, запроваджені у 2014 році через анексію Криму та агресію Росії на Сході України.

Він навіть пригрозив, що Рим може ветувати рішення про продовження санкцій наприкінці року.

"Вето - це крайній захід, але я нічого не виключаю", - цитує італійського міністра інформагенція AFP.

За словами Сальвіні, Італія "найбільше постраждала від санкцій проти Росії".

Сальвіні, який є одним із лідерів правопопулістської партії "Ліга Півночі", додав, що прагне створити можливості для співпраці італійського та російського малого й середнього бізнесу.

Глава італійського МВС також назвав "цілковито легітимною" ідею повернення Росії до складу Великої вісімки (G8) - неформального клубу розвинених демократій.

Нагадаємо, раніше в червні новий прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте зазначив, що італійський уряд виступатиме за "перегляд" економічних санкцій щодо Росії.

Сальвіні у Москві повідомив, що Конте поїде до Росії у другій половині жовтня, аби зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним.

Довідка: На початку липня Рада ЄС до кінця січня 2019 року продовжила секторальні санкції щодо Росії через її агресію в Україні. Вони стосуються фінансового, енергетичного та оборонного секторів російської економіки. Росія також із 2014 року запровадила продовольче ембарго щодо держав Заходу, які ініціювали та підтримали санкції проти неї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна