Італія та ЄС досягли компромісу щодо бюджету

Італія та Європейський Союз досягли компромісу щодо суперечливого італійського бюджету, який дозволить Риму уникнути фінансових санкцій ЄС

Про це повідомив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс під час брифінгу в Брюсселі, передає Depo.ua із посиланням на "Європейську правду".

"Італійський уряд пройшов довгий шлях. Ще кілька тижнів тому панувала риторика конфронтації. Насичені переговори впродовж останніх двох тижнів вилилися результатом на 2019 рік, що дозволяє нам уникнути процедури надмірного дефіциту на даному етапі", - заявив Домбровскіс.

Єврочиновник уточнив, що Італія уникне фінансових санкцій ЄС лише у тому випадку, якщо всі погоджені заходи будуть втілені у життя.

Він визнав, що досягнуте рішення між Римом та Брюсселем не є ідеальним, проте дозволяє уникнути процедури надмірного дефіциту.

Нагадаємо, минулого тижня Конте заявив у Брюсселі, що Італія готова скоротити дефіцит 2019 року з 2,4 до 2,04% валового внутрішнього продукту.

Італія ризикувала потрапити під санкції ЄС, не вживши заходів для перегляду своїх планів щодо збільшення витрат на наступний рік, які Єврокомісія назвала "безпрецедентним" відхиленням від фінансових правил єврозони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Євросоюз