Італія не підписуватиме міграційний пакт ООН

Італія не братиме участі у міжурядовій конференції ООН, на якій мають підписати Глобальний договір щодо безпечної, упорядкованої та регулярної міграції

Про це заявив заступник прем'єр-міністра та міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні, повідомляє Depo.ua з посиланням на ANSA.

"Точно так само, як швейцарці, які до вчорашнього дня просували глобальний договір, а потім сказали, що "все зупиняється ", італійський уряд нічого не підпише і не поїде в Марракеш. Парламент повинен це обговорити, італійський уряд дозволить парламенту прийняти рішення", - сказав Сальвіні.

Прем'єр-міністр Джузеппе Конте також заявив, що уряд не буде робити нічого, доки парламент не висловив свою точку зору.

"Глобальний міграційний договір - це документ, який піднімає дуже чутливі для багатьох громадян питання. Тому ми вважаємо правильним поставити його на дебати в парламенті і підкорятися будь-якому остаточному рішенню щодо результатів цих дебатів, як це зробив Швейцарія", - сказав Конте.

Нагадаємо, 20 листопада Ізраїльська влада заявила, що не приєднається до Всесвітнього міграційного пакту під егідою Організації Об'єднаних Націй.

у липні Угорщина офіційно оголосила про вихід з переговорів щодо глобального міграційного пакту ООН.

1 листопада Прем'єр Чехії Андрій Бабиш запропонує партнерам по коаліції вийти з міграційного пакту ООН і не підписувати його.

Німецький уряд підтримує Всесвітній пакт ООН відносно міграції.

12 листопада уряд Болгарії вирішив не приєднуватися до міграційного пакту Організації об'єднаних націй (ООН).

Австрія не підпише глобальну міграційну угоду ООН, приєднавшись до спротиву США та Угорщини.

Довідка: У 2016 році Генасамблея ООН схвалила політичну декларацію, відому як Нью-Йоркська декларація, в якій члени асамблеї погодилися впродовж двох років провести переговори щодо пакту про безпечну, впорядковану та регулярну міграцію.

34-сторінковий договір про міграцію викладає загальний підхід до міжнародної міграції і включає в себе 23 завдання, спрямовані на покращення організації потоків біженців та точніше визначення їхніх прав. Країни-учасниці погоджуються, наприклад, обмежувати тиск на країни з багатьма мігрантами та сприяти самозабезпеченню новоприбулих.

Очікується, що пакт мають остаточно схвалити на конференції в Марокко 11-12 грудня.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme