Інженер з Кенії винайшов рукавички, що перетворюють мову жестів на звукову мову

Інженер і винахідник з Кенії 25-річний Рой Аллель знайшов рішення для подолання комунікаційного бар'єру між глухими і людьми, що чують

Він винайшов рукавички Sign-IO, які можуть переводити рухи рук на мову, щоб глухі люди могли "розмовляти" навіть з тими, хто не розуміє мову жестів, передає Depo.ua з посиланням на Blackbusiness.com.

Рукавички Sign-IO оснащені датчиками, встановленими на кожному з п'яти пальців, для визначення його рухів, в тому числі ступеня вигину пальця. Рукавички підключені через Bluetooth до додатка Android, який також винайшлов Аллель. Спочатку жетси перетворюються на текст, а потім текст звучить як аудіо-мова.

Аллель був натхненний на створення рукавичок, тому що він і його сім'я щосили намагалися спілкуватися зі своєю 6-річною племінницею, яка народилася глухою.

"Моя племінниця надягає рукавички, підключає їх до свого або моєму телефону, потім починає показувати жести, і я можу зрозуміти, про що вона говорить, - сказав він.

Молодий винахідник, який також працює в Intel і викладає в Оксфордському університеті, він вперше запустив у роботу рукавички в школі для особливих потреб в графстві Мігорі на південному заході Кенії. Аллель прагне, щоб вони були доступні в кожній школі для дітей з особливими потребами, щоб допомогти якомога більшій кількості глухих або слабочуючих дітей.

Рукавички Sign-IO в даний час все ще знаходяться в стадії розробки прототипу, але вже отримали нагороди і призові гроші, які допомогли ще більше вдосконалити винахід. У 2018 році він був удостоєний нагороди "Hardware Trailblazer Award" від глобального фіналу Американського товариства інженерів-механіків (ASME) в Нью-Йорку і став другим призером в Королівській академії технічних лідерів в Лондоні.

За словами Global NewsWire, коли рукавички Sign-IO будуть доступні на відкритому ринку, вони стануть одним з багатьох сенсорних пристроїв, які "до кінця 2024 року мають принести дохід близько 30 млрд доларів".

Нагадаємо, 16-річний Ілля Мельник з міста Славута Хмельницької області створив електронну руку, яка здатна вберегти життя солдатів.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme